Go to top
O nas

LENDING FUND

Czy wiesz, że polską rzeczywistość gospodarczą tworzy 2 mln przedsiębiorstw, z czego ok. 99,8% to MSP?

Jeśli jesteś jednym z nich, to wiesz, jak trudne jest podniesienie i zachowanie konkurencyjności w takim otoczeniu. Najważniejszą barierą w drodze do sukcesu jest sprawne pozyskiwanie środków na bieżącą działalność i rozwój. Badania potwierdzają, że zarówno w Polsce jak i na świecie, głównym powodem upadku firm jest utrata płynności finansowej, mimo zachowania rentowności biznesu.
Osiągnięcie tych celów jest możliwe dzięki umiejętnemu zarządzaniu kapitałem obrotowym, co w codziennej pracy operacyjnej powinno sprowadzać się do szybkiego i atrakcyjnego pozyskania finansowania. Odpowiedzią na te i wiele innych finansowych problemów Przedsiębiorców jest Lending Fund. Pomożemy Ci.

Lending Fund to przestrzeń, w której znajdziesz indywidualne rozwiązania finansujące biznes. Zawsze dopasowane do Twoich bieżących potrzeb i projektów inwestycyjnych. Wysokiej jakości zabezpieczenie to doskonały argument dla uzyskania najlepszych warunków finansowych.
Jeśli oczekujesz:

  • wysokiej kwoty,
  • elastycznego podejścia,
  • szybkiego procesu uzyskania finansowania,

to jesteśmy gotowi przystąpić do negocjacji.

Porozmawiajmy – przy wyborze finansowania szczególnie ważne jest wiarygodne i oparte na praktyce doradztwo. Wiele lat współpracy z Przedsiębiorcami, to gwarancja, że uzyskasz nie tylko rzetelną wiedzę, ale przede wszystkim zgodne z Twoimi oczekiwaniami finansowanie.